Sitco

O společnosti

SITCO je novým, ryze českým investičním projektem, který pomáhá úspěšným firmám posunout podnikání o úroveň výš a proniknout mezi elitu. Technologickým firmám nabízíme na evropském trhu zcela unikátní platformu, která stojí na partnerství a sdílených hodnotách. 

SITCO sdružuje podnikatele z oblasti inovativních technologií a díky investicím, sdílenému know-how a společným obchodním příležitostem jim pomáhá dále expandovat. Připojením k platformě SITCO se členové stávají součástí skupiny úspěšných byznysmenů, kteří si nekonkurují, ale naopak spojují své síly, aby si navzájem pomáhali v dalším růstu. 

Pro firmy jde o začátek zcela nové etapy podnikání, v níž se nemusejí spoléhat jenom samy na sebe. Získávají zázemí a partnery, kteří se podělí o úspěchy, nápady i zkušenosti.

Jak to dokážeme? 

  • Jednotliví členové unikátní platformy SITCO se stávají spoluinvestory, a participují tak na úspěchu všech.
  • Za podíl ve svých firmách získávají podíl v komunitním společenství SITCO. Díky tomuto majetkovému propojení vzniká prostor pro dlouhodobou spolupráci a dochází k minimalizaci rizik spojených s investicemi.
  • SITCO disponuje vysoce kompetentními odborníky s mnohaletou zkušeností z podnikání na trzích střední Evropy.
  • Členové SITCO mohou využívat sdílených služeb poskytovaných servisní organizací SITCO Centre. Díky tomu zlepší obchodní výkonnost své firmy a optimalizují náklady.
  • Za obchodně-investiční platformou SITCO stojí výhradně tuzemský kapitál.