Sitco

Zástupci SITCO

JIŘÍ ŽIVNŮSTKA

Zakládající investor a člen představenstva SITCO Jiří Živnůstka odpovídá především za strategii a směřování projektu. Vnáší do něj zkušenosti, znalosti a intuici, které získal desítkami let působení na poli mezinárodního obchodu, BI či poradenství. 

Ve strategických a vedoucích pozicích pracoval po celém světě, například pro Raiffeisenbank v Srbsku na Slovensku, Société Générale řešil business consulting v Moskvě nebo Erste Group ve Vídni a v Rumunsku. 

Práce na projektech skrz kontinenty vytříbila jeho schopnost nacházet shodu napříč názory i kulturami – za profesní úspěch považuje, když se mu podaří změnit zkostnatělé myšlení, struktury i obchodní vzorce tak, aby fungovaly. 

V roce 2018 vstoupil do představenstva SUDOP CIT s vizí vybudovat jeden z největších ekosystémů IT firem ve střední Evropě, od roku 2020 zde působí jako předseda představenstva. 

Pod jeho dozor spadají především akvizice a synergie mezi firmami, mimo jiné mezi SITCO, SUDOP CIT a SUDOP Group. Krom toho působí jako CEO a partner vývojářské společnosti Linksoft, kde se věnuje business developmentu, analýzám a strategickým studiím.


MICHAL ŠŤASTNÝ

Michal Šťastný je zástupcem zakládajícího člena SUDOP CIT. Poskytuje zejména podporu při akvizicích SITCO – od analytické činnosti, valuací a strukturování transakcí, přes exekuci M&A procesu až po podporu a asistenci při dojednávání transakční dokumentace.

Před nástupem do SUDOP působil v investičním bankovnictví, kde pracoval na řadě transakcí v objemu miliard korun ve všech hlavních sektorech trhu, a to jak na straně investorů, tak prodávajících. Od roku 2020 je ve skupině odpovědný za akvizice v oblasti IT a poskytuje podporu investiční strategie.

JIŘÍ BERAN 

Jiří Beran se stal novým členem společnosti SITCO v lednu 2022. Coby equity partner nese zodpovědnost za rozvoj konzultačních služeb ve skupině ITCON Group. Současně je zakládajícím členem a řídícím equity partnerem domény Consulting, jímž se stal díky akvizici společnosti ITCON Solutions, kterou řídil z pozice jednatele a většinového majitele. 

Do platformy SITCO přináší Jiří Beran bohaté zkušenosti z oboru informačních a komunikačních technologií, které získal vlastním podnikáním, ale i působením na manažerských postech u mezinárodních IT a konzultačních společností.JINDŘICH ŠAVEL

Jindřich Šavel se stal členem společnosti SITCO v březnu 2022 prostřednictvím akvizice společnosti NOVICOM, kterou z pozice jednatele řídí i nadále. Jako equity partner zodpovídá za rozvoj bezpečnosti, specifických řešení a budování partnerských sítí doma i v zahraničí. Současně je zakládajícím členem a řídícím equity partnerem domény Bezpečnost. 

Do společnosti SITCO přinesl více než třicetileté zkušenosti z oboru informačních a komunikačních technologií, které získal především vlastním podnikáním v oblasti vývoje aplikačního softwaru či návrhů řešení pro správu dokumentů, workflow, spisové služby a dodávek infrastruktury.